O firmie


Szanowni Państwo,

Firma pod nazwą ArCraft 3 działa na rynku wielkopolskim od 2004 roku, zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Posiadamy licencję zawodową z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 3001 nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa I Rozwoju Miast.

Naszą pracę wykonujemy z największą dokładnością, mając na uwadze zadowolenie klienta z przeprowadzonych za nasza pomocą transakcji.

W trosce o klienta i bezpieczeństwo transakcji stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i ustawicznym kształceniu zawodowym.

Najlepszym podziękowaniem i reklamą są wracający do naszego biura zadowoleni klienci.
Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie:
usług kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu: mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz kupna, sprzedaży: działek, lokali użytkowych, kamienic;

Współpracujemy z innymi biurami pośrednictwa w celu dotarcia z ofertą do jak największej liczby potencjalnych klientów.

Stale współpracujemy z biurami notarialnymi, bankami udzielającymi kredytów hipotecznych, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami i architektem.

Jesteśmy z klientem od pierwszego spotkania do przekazania nieruchomości, pomagamy w negocjowaniu warunków umowy, w uzyskaniu kredytu, w wykonaniu map do celów projektowych i projektu architektonicznego.

Nasze oferty są dostępne na branżowych portalach internetowych i na stronie arcraft.pl ………….

Zapraszamy do współpracy

Porady

Do pobrania

Biuro nieruchomości ArCraft

Małgorzata Latanowicz
numer licencji: 3001
tel. 600 80 78 69
siedziba biura:
60-304 Poznań
ul. Piotra Ściegiennego 10